BFT DEIMOS ULTRA BT A 600

https://bramyopn.pl/wp-content/uploads/2023/10/BFT-DEIMOS-ULTRA-BT-A-600.jpg

Przeznaczenie

Zestaw przeznaczony do automatyzacji bram przesuwnych o masie nieprzekraczającej 600 kg

W zestawie znajduje się silnik zasilany napięciem 24 V oraz wbudowana centrala sterującą MERAK. Programowanie centrali odbywa się za pomocą wyświetlacza LCD. Centrala sterująca posiada zintegrowany radioodbiornik 2-kanałowy z kodem dynamicznie zmiennym z pamięcią na 63 piloty.Centrala sterownicza z wyświetlaczem do programowania: centrala Merak z wyświetlaczem do programowania ze wstępnie przygotowanymi programami pomaga instalatorowi w fazie programowania; centrala ułożona jest ukośnie, tak aby ułatwić czynności odczytu i ustawiania.

Zestaw wyposażony jest w funkcje amperometrycznego wykrywania przeszkód, miękki start, zwolnienia na końcu cyklu pracy, magnetyczne wyłączniki krańcowe. Magnetyczne wyłączniki krańcowe: taki rodzaj wyłącznika krańcowego umożliwia precyzyjną i bezpieczną instalację w każdych warunkach otoczenia. Siłownik posiada funkcję sygnalizacji konieczności przeglądu oraz 4 poziomy dostępu do menu zabezpieczone hasłem. Zwalnianie dźwigniowe ze spersonalizowanym kluczem: zwalnianie dźwigniowe gwarantuje łatwość odblokowania silnika a spersonalizowany klucz zapewnia jego niepowtarzalność, gwarantując większe bezpieczeństwo.

NICE ROBUS 600 ERA FLOR

https://bramyopn.pl/wp-content/uploads/2023/10/NICE-ROBUS-600-ERA-FLOR.jpg

Przeznaczenie

Kompletny zestaw NICE oparty o siłownik Robus600 dedykowany do automatyzacji bram przesuwnych rezydencjalnych i przemysłowych o ciężarze do 600kg. Dzięki zastosowaniu jako bazy napędu ROBUS 600 zestaw jest niemalże bezawaryjny, bardzo długa żywotność dzięki zastosowaniu przekładni wykonanej z brązu i stali. Siłownik wyposażony w wbudowaną centralę sterującą BLUEBUS.

CAME BX STRONG SPACE do 800kg bram przesuwnych

https://bramyopn.pl/wp-content/uploads/2023/10/CAME-BX-STRONG-SPACE-do-800kg-bram-przesuwnych.jpg

Przeznaczenie

Zestaw CAME BX STRONG przeznaczony jest do bram o masie do 800kg i długości do 14 metrów. Posiada wytrzymały i odporny silnik 230V o sile ciągu 800. Centrala ZBX7N z wbudowanym wyświetlaczem intuicyjnego systemu programowania daje możliwość pełnej kontroli procesu otwierania i zamykania bramy – w tym regulacji siły przeciążenia zapewniającej bezpieczeństwo i zatrzymanie (lub odwrócenie) ruchu w momencie napotkania przeszkody.

Zaletą tego rozwiązania jest płynna zmiana szybkości w położeniach krańcowych i możliwość eliminacji efektu gwałtownego zatrzymania bramy.

Beninca KBULL5M.S.PM 230V do 500kg

https://bramyopn.pl/wp-content/uploads/2023/10/Beninca-KBULL5M.S.PM-230V-do-500kg.jpg

Przeznaczenie

Zestaw Beninca KBULL5M.S.PM jest gotowym do montażu kompletem przeznaczonym do bram przesuwnych o maksymalnej masie nie przekraczającej 500 kg. Napęd z magnetycznymi wyłącznikami krańcowymi, przeznaczony do użytku rezydencjalnego.