Napędy SE do bram segmentowych GfA Elektromaten

https://bramyopn.pl/wp-content/uploads/2023/10/Napedy-SE-do-bram-segmentowych-GfA-Elektromaten.jpg

Napędy SE GfA Elektromaten to napędy do bram segmentowych z kompensacją sprężynową. Montaż odbywa się bezpośrednio na wale bramy. Napędy z cyklokonwerterami (DU) oraz z przemiennikami częstotliwości (FU) charakteryzują się płynną regulacją prędkości oraz wyświetlają prędkość obrotową w obrotach na minutę.

Napędy przemysłowe Nice M-Tec

https://bramyopn.pl/wp-content/uploads/2023/10/Napedy-przemyslowe-Nice-M-Tec.png

Napędy nasadowe SD są wyposażone w elektroniczne wyłączniki krańcowe. Awaryjne otwieranie odbywa się poprzez łańcuch. Centrale D-pro posiadają wybór trybów pracy automatycznego i czuwakowego.

BFT ARGO BT A20 automati do bramy garażowej segmentowej o powierzchni do 20 m²

https://bramyopn.pl/wp-content/uploads/2023/10/BFT-ARGO-BT-A20-automati-do-bramy-garazowej-segmentowej-o-powierzchni-do-20-m².png

Zestaw automatyki do bram garażowych segmentowych instalowanych w pomieszczeniach mieszkalnych, przemysłowych i komercyjnych. Wytrzymała struktura mechaniczna i technologia mikroprocesorowa centrali sterującej umożliwiają intensywne korzystanie z napędu, zapewniając jednocześnie maksymalną niezawodność. Ponadto system kontroli momentu obrotowego D-Track i enkoder absolutny zapewniają niezwykle precyzyjną kontrolę ruchu bramy i dużą czułość na przeszkody. Posiada moment obrotowy 55 Nm. Wbudowana centrala sterująca VENERE BT A z wyświetlaczem i wbudowanym 4-kanałowym odbiornikiem z kodem dynamicznie zmiennym na 433MHz (CLONIX64).