Okna PVC ADAMS

AS 4000
Rondo i Classic
Produkt w głównej mierze skierowany do klientów z rynku inwestycyjnego (deweloperzy, budownictwo ) instytucjonalne) oraz do inwestorów prywatnych głownie wymieniających starą stolarkę na nową. Okna w tym systemie sprzedały się już w wielu milionach egzemplarzy zarówno w Polsce jak i Europie. Jest to sprawdzony system, który spełnia wszelkie wymagania stawiane przed stolarką.

Standardowo wyposażamy te okna w okucie Siegania Favorit oraz w jednokomorowy pakiet szybowy 24 mm. Opcjonalnie istnieje możliwość doposażenia okna Aluplast 4000 w najnowocześniejsze okucie na rynku Siegenia Tytan AF w celu zwiększenia funkcjonalności okna oraz jego walorów antywyważeniowych. Ponadto w ramach zwiększenia izolacyjności termicznej możemy również opcjonalnie zastosować pakiet szybowy dwukomorowy (trzy szyby) o współczynniku Ug=0,6 W/m’K.

Szybkie terminy realizacji w czterech standardowych kolorach oraz dwa rodzaje profilu powodują, że okno to jest jednym z najczęściej wybieranych produktów na nowe obiekty wielomieszkaniowe oraz do wymian w starszych budynkach.
aluplast AS 4000 Rondo AS 4000 Classic .

AS PLUS
Okno dedykowane do grupy odbiorców, którzy podczas wyboru starają się zrównoważyć wydatki na okna, a jednocześnie uzyskać maksymalnie dobre parametry termoizolacyjne.
Głęboka zabudowa profili 85 mm oraz sześciokomorowy układ pozwoliły uzyskać pożądany na rynku parametr dla zestawiania ramy i skrzydła na poziomie Uf=1,1 W/m’K. Przy zastosowaniu pakietu 24 mm Planitherm One 1,0 i ciepłych ramek uzyskujemy spełniający obecne wymagania budowlane współczynnik okna na poziomie Uw=>1,1 W/m’K. Poza tym możemy opcjonalnie wyposażyć ten produkt w pakiet szybowy w o Ug=0,5 W/m’K (trzy szyby) i uzyskać wtedy dla okna wynik w okolicach Uw=0,8 W/m’K co postawi je 60 m-cy w doskonałym miejscu jeżeli chodzi o parametry, ale też bardzo atrakcyjną cenę.

Jest to sprawdzony system, który spełnia wszelkie wymagania stawiane przed stolarką na rynku budowlanym. W tym oknie stosujemy okucie Siegenia Favorit, oczywiście istnieje możliwość doposażenia okna AS PLUS w najnowocześniejsze okucie na rynku Siegenia Tytan AF w celu zwiększenia funkcjoUw1,1W/m’k nalności okna oraz jego walorów antywyważeniowych.

Szybkie terminy realizacji w czterech standardowych kolorach i klasyczny design profilu oraz możliwość konfigurowania termoizolacyjnego okna na bazie systemu AS PLUS powoduje, że okno to jest jednym 9 z częściej wybieranych produktów w budownictwie nowym, zarówno jedno jak i wielorodzinnym.

VEKAPF70

Okna wykonywane przez nas w systemie VEKA PF 70 są skierowane do ceniących sobie jakość i funkcjonalność klientów. Profil Veka PF 70 produkowany jest w klasie A (grubość ścianek zewnętrznych minimum 3 mm (-0,2mm)) w pięciokomorowej zabudowie ościeżnicy i skrzydła. Jego parametry izolacyjności cieplnej na poziomie Uf=1,3 W/m’K przy doborze odpowiedniego pakietu szybowego pozwalają na konstruowanie okien odpowiadających obecnym potrzebom budownictwa wielorodzinnego i instytucjonalnego.

Właściwie dobrane i zastosowane kształtowniki zbrojenia ze stali pozwalają na budowę wysokogabarytowych okien odpowiadającym obecnym trendom architektonicznym. Standardowo wyposażyliśmy produkty w jednokomorowy pakiet szybowy (dwie szyby) o współczynniku Ug=1,0 W/m’K co w efekcie połączenia z samym profilem pozwala na uzyskanie pożądanego wyniku przenikalności cielnej całego okna referencyjnego na poziomie Uw=1,3 W/mśK. Taki parametr charakteryzuje wyroby spełniające obecne wymogi budowlane. W systemie tym opcjonalnie możemy zastosować pakiet szybowy dwukomorowy o współczynniku Ug=0,6 W/m’K podwyższając jego wartość energooszczędną.

W tym typie okna stosujemy najnowocześniejsze rozwiązanie okuciowe na świecie Siegenia Tytan AF, w standardzie posiadające obrotowe, samonastawne rolki KoPiBo, zmniejszające odczuwalne opory pracy klamki do minimum. Dodatkowo podnośnik skrzydła dbający o jego prawidłowe wprowadzanie w ościeżnicę (przy oknach RU) oraz mikrowentylację. W ramach dodatkowego wyposażenia możemy do tego okna zastosować PAKIET BEZPIECZEŃSTWA, w którego skład wchodzą od 2 do 4 zaczepów antywyważeniowych i klamka Hoppe Secustic co w efekcie spowoduje zdecydowane utrudnienia podczas prób ewentualnego włamania do budynku. Klasyczne i proste linie w optyce tego okna nadają mu ponadczasowy wygląd, a bogata kolorystyka zaspokoi najbardziej wysublimowane gusta klientów.

VEKASL82
Okna wykonywane w systemie VEKA SL 82 mają na celu przede wszystkim eliminowanie strat związanych ze zbyt dużymi wydatkami na ogrzewanie, jaki wynikające ze szkód jakie mogą wyrządzić przygodni włamywacze. Siedmiokomorowa zabudowa ościeżnicy oraz sześciokomorowa skrzydła, pozwoliły uzyskać wyjątkowe parametry izolacyjności, akustyki i sztywności. Standardowo wyposażyliśmy okna w dwukomorowy pakiet szybowy w o współczynniku Ug=0,5 W/m’K co w efekcie pozwoliło osiągnąć współczynnik przenikalności cieplnej na poziomie Uw-0,8 W/mK. Taki parametr charakteryzuje tylko okna o najwyższych właściwościach energooszczędnych i wysokiej funkcjonalności.

Dodatkowym atutem w budowie tego okna jest układ trzech uszczelek, który doskonale izoluje użytkownika od hałasu, wilgoci i zimna. W tym systemie stosujemy najnowocześniejsze rozwiązanie okuciowe na świecie Siegenia Titan AF. Ze względu na to, że okna produkowane przez nas w systemie VEKA SL 82 dedykowane są do domów jednorodzinnych, standardowo wyposażamy je w pakiet bezpieczeństwa, który zwiększa bezpieczeństwo powodując utrudnienie w wejściu do budynku.

Klasyczne, a zarazem nowoczesne wzornictwo świetnie prezentuje się w kolorach antracytowych i bazaltowych do oryginalnych form, ale też doskonale zespoli się z architekturą bardziej tradycyjnych domów kiedy zastosujemy okleiny drewnopodobne.

Passiv-line ULTRA

Dzięki innowacyjnemu podejściu w oknie Passiv-line ULTRA uzyskano rewolucyjny współczynnik przewodnictwa okna referencyjnego Uw=0,5 (W/m2K)

W tym systemie zastosowano rozwiązanie techniczne polegające na wklejeniu szyb o współczynniku Ug=0,3 (W/m2K) . Natomiast w profilach zamiast wzmocnień zastosowano termoplastyczne wkładki wzmocnione włóknem szklanym z tworzywa o nazwie Ultradur High Speed firmy BASF oraz wypełnienie komór pianą poliuretanową. Jest to doskonałe rozwiązanie do domów energooszczędnych i pasywnych.

Okno skierowane do budownictwa pasywnego i dostępne w dwóch konfiguracjach:
– W standardzie wyposażone w pakiet trzyszybowy, dwukomorowy o Ug=0,5(W/m2K) uzyskuje świetny współczynnik przenikania ciepła Uw=0,68(W/m2K) doskonale ograniczający straty ciepła i zarazem dający możliwość wykonania dużych konstrukcji okiennych;
– Opcjonalnie wyposażone w pakiet czteroszybowy, trzykomorowy o Ug=0,3(W/m2K) z kryptonem uzyskuje Uw dla całego okna na poziomie 0,5 (W/m2K) – jeden z  najniższych współczynników przenikania ciepła na rynku.

W profilach zamiast wzmocnień zastosowano termoplastyczne wkładki wzmocnione włóknem szklanym z tworzywa o nazwie Ultradur High Speed firmy BASF oraz wypełnienie komór pianą poliuretanową, co daje nam nie tylko najlepsze na rynku pakiety szybowe, ale też idealnie skonfigurowane ramy i skrzydła tego okna. Jest to doskonałe rozwiązanie do domów zeroenergetycznych i pasywnych. W dobie drożejącej energii na rynku krajowym i zagranicznym.